TEZ TOUR populārie virzieni:
 • VISAS VALSTIS
 • Ar bērniem
 • Ekskursijas
 • EKSOTISKIE
 • KALNU SLĒPOSANA
 • PLUDMALES
 • VISS IEKĻAUTS
 • Ziema 2019/2020
LV
+371 67 202 000
Transferi

Тransferi Kubā


I. Tūristu sagaidīšana lidostā
:

 1. Pēc atlidošanas uz Havanas un/vai Varadero lidostām tūristi nokļūst pasu kontroles zonā.
 2. Pirms pasu kontroles iziešanas angļu valodā jāizpilda migrācijas kartiņa (to tūristi, kā likums, saņem jau lidmašīnā pirms nosēšanās Havanā un/vai Varadero; ja migrācijas kartiņa nav izsniegta, tad to var saņemt lidostas pasu kontroles zonā).  
 3. Pasu kontrole (nepieciešamas uzrādīt pasi, kuras derīguma termiņam jābūt vēl vismaz 6 mēnešiem pēc aizlidošanas no Kubas; migrācijas kartiņu; apdrošināšanas polisi). Migrācijas kartiņa tiek atdota atpakaļ tūristam, un tā ir jāsaglabā uzrādīšanai pasu kontrolē pirms aizlidošanas no Kubas).
 4. Uzmanību! Kubā atzīme par ierašanās datumu pasē netiek iespiesta.
 5. Bagāžas saņemšana. Monitoros, kuri atrodas virs bagāžas transportiera lentām ir norādīts avioreiss, kura bagāža tiek izsniegta.
 6. Ielidošanas zālē tūristus sagaida TEZ TOUR pārstāvji – viņiem rokās ir planšetes ar TEZ TOUR logo un kompānijas nosaukumu.
 7. Gids sniedz tūristiem īsu informāciju, iedod katalogu un nosauc transfera autobusa numuru un platformu, kurā tas atrodas – tur tūristus jau gaidīs krieviski runājošs gids.
 8. Uzmanīgi noklausieties informāciju, kuru transfera gids / pavadonis jums sniegs pa ceļam uz viesnīcu. Tāpat transfera gids / pavadonis informēs jūs par vietu un laiku, kad notiks tikšanās ar jūsu viesnīcas gidu.


II. Tūristu aizbraukšana no kūrorta uz Havanas un/vai Varadero lidostām:

 1. Pēc ierašanās lidostā gids pavada tūristus līdz lidojumu reģistrācijas zonas galdiņiem.
 2. Reģistrēšanās lidojumam (jāuzrāda pase un biļete).
 3. Bagāžas nodošana reģistrācijas zonā un iekāpšanas talona saņemšana. Iekāpšanas talonā ir norādīta eja, kas ved uz jūsu lidmašīnu (GATE), kā arī laiks, kad sāksies iekāpšana lidmašīnā (TIME).
 4. Pasu kontroles iziešana (jāuzrāda pase un migrācijas kartiņa, kas angļu val. aizpildīta, ierodoties Kubā).
 5. Došanās uz izlidošanas zāli, paziņojuma par iekāpšanu lidmašīnā gaidīšana. 

Transportlīdzekļi grupu un individuālajiem transferiem Kubā

 
 
 


Pārvelciet karodziņu uz vajadzīgo vietu kartē
OK
Lai lietotājiem būtu ērtāk piekļūt personalizētajai informācijai, lai viņi varētu ielāgot personīgās prioritātes un vietnes uzstādījumus, mūsu mājaslapā tiek izmantoti sīkfaili un citas analoģiskas tehnoloģijas. Lai varētu pievienoties vietnei, Jums jāapstiprina, ka piekrītat minēto tehnoloģiju izmantošanai. Sīkāk
Piekrītu