Transferi

Transferi Grieķijā


Mūsu kompānija piedāvā šādus transfēru veidus: individuālie transferi ar taksometriem (1-3 cilv.) un mikroautobusiem (līdz 14 cilv.); VIP transfers tiek veikts ar pārstāvniecības klases “Limo” automašīnām (1-4 cilv.). Cena un ietilpība veidojas atkarībā no transportlīdzekļa tipa un cilvēku skaita.

Tūristu sagaidīšana lidostā:

 1. Pēc izkāpšanas no lidmašīnas tūristi nokļūst lidostas ēkā un iziet pasu kontroli. Kad pasu kontrole veikta, jāsaņem bagāža (jādodas pie bagāžas transportiera).
 2. Tūristus, kas rezervējuši grupas un individuālos transferus, pie izejas no lidostas sagaida TEZ TOUR pārstāvji ar planšetēm, uz kurām ir TEZ TOUR logo un kompānijas nosaukums. Tūristus, kuri iegādājušies VIP transferu, pie izejas no lidostas sagaida ar planšeti, uz kuras rakstīts viņu vārds.
 3. Pēc tūristu sagaidīšanas, viņus uzaicina doties pie TEZ TOUR stenda, kas atrodas netālu no lidostas izejas, kur tūristi tiek reģistrēti. Pēc tam tūristi dodas uz norādītajiem autobusiem, kur viņiem izsniedz informatīvās aploksnes.
 4. Kompānija Tez Tour nav atbildīga par autobusos aizmirstām tūristu mantām – par to, lai tūristi neaizmirst savas mantas, gidi ne reizi vien atgādina tūristiem transferu laikā.

II. Tūristu aizbraukšana no kūrorta:

 1. Dienu pirms paredzētās aizlidošanas tūristiem, kuriem paredzēts grupas vai individuālais transfers, viņu viesnīcas informatīvajā stendā tiek izvietota informācija par to, cikos no viesnīcas uz lidostu dosies transferi. Ja viesnīcā tāda informatīvā stenda nav, tad informācija par transferiem un lidojumu tiek norādīta TEZ TOUR informatīvajā ziņojumu grāmatā-mapē, kas pieejama viesnīcā.
 2. Tūristiem, kuri rezervējuši VIP transferu, informācija par transfera un lidojuma laiku tiek nogādāta numurā. Izbraukšanas laiks tiek noteikts tā, lai tūrists ierastos lidostā uz lidojuma reģistrācijas sākumu, t.i. 2-2,5 stundas pirms paredzētā avioreisa. 
 3. Tūristi, kuri ir rezervējuši individuālo vai VIP transferu, var arī paši noteikt savu izbraukšanas laiku no viesnīcas (saprātīgās laika robežās). 
 4. Aizlidošanas dienā, noteiktajā laikā viesnīcā ieradīsies autobuss ar transferu gidu, ja vien iepriekš apmeklētajās viesnīcās tūristi to nebūs aizkavējuši. 
 5. Ja tūrists laikus nav ieradies uz savu transferu, tad gids viņu gaida aptuveni 5 minūtes, bet pēc tam ņem izziņu viesnīcas reģistrācijā par notikušo un ar autobusu brauc pēc tūristiem uz nākamo viesnīcu – tas tāpēc, lai netiktu nokavēta avioreisa reģistrācija lidostā. Tūristiem, kuri ir nokavējuši savu transferu, tādā gadījumā ir jānokļūst lidostā saviem spēkiem un par saviem līdzekļiem (šādā gadījumā tūroperators nenes atbildību par to, vai nokavējušie tūristi pagūs uz izlidot mājup). 
 6. Pēc ierašanās lidostā tūristi reģistrējas avioreisam uz Rīgu (reģistrēties palīdzēs TEZ TOUR pārstāvis lidostā). Jebkuru neskaidrību un sarežģījumu gadījumā ir jāvēršas tieši pie TEZ TOUR pārstāvja vai kompānijas TEZ TOUR atbildīgajām personām lidostā.
 7. Pēc reģistrēšanās lidojumam tūristi dodas uz pasu kontroli. Pēc pasu kontroles, ja ir tāda vēlme, iespējams apmeklēt Duty Free veikalus.
 8. Pēc visām iepriekš pieminētajām procedūrām un darbībām tūristi dodas uz lidmašīnu pa eju, kas norādīta iekāpšanas talonā un lido mājup.
 9. Ja tūristi pārbrauc no vienas viesnīcas uz otru, tad TEZ TOUR nosūta faksu ar informāciju par lidojumu mājup uz tūristu viesnīcas numuru iepriekšējā vakarā.

Transportlīdzekļi, kas tiek izmantoti individuālajiem transferiem

 
 
 

CIP SERVICE (Premium, Silver, Gold)

CIP Service un Fast Track pakalpojums ir jārezervē vismaz 2 dienas pirms tūristu izlidošanas uz Krētu.

Fast Track pakalpojums būs daudz efektīvāks, ja tiks rezervēts arī individuālais transfers uz izvēlēto viesnīcu.

Pārvelciet karodziņu uz vajadzīgo vietu kartē
OK
Lai lietotājiem būtu ērtāk piekļūt personalizētajai informācijai, lai viņi varētu ielāgot personīgās prioritātes un vietnes uzstādījumus, mūsu mājaslapā tiek izmantoti sīkfaili un citas analoģiskas tehnoloģijas. Lai varētu pievienoties vietnei, Jums jāapstiprina, ka piekrītat minēto tehnoloģiju izmantošanai. Sīkāk
Piekrītu